loading

سبک طراحی

طراحی کلاسیک

سبک کلاسیک مجموعه ای از مفاهیم و قواعد برگرفته از رم و یونان باستان است که از آن ها در هنر و معماری استفاده می شود.
پس در دکوراسیون داخلی کلاسیک، عناصر معماری سنتی غربی مثل ستون و دیوارهای گچ بری شده، مبلمان ظریف کاری شده و مسجمه های آنتیک، کاربرد فراوانی دارد و همه چیز بر پایه تناسب، تقارن و هارمونی، انتخاب و چیدمان می شوند.
اما با این که این سبک ریشه باستانی دارد، همچنان به خاطر جلوه لوکس و منحصر به فردش، از مد نیافتاده است و طرفداران فراوان و خاص خود را دارد.

طراحی مدرن

در چند دهه اخیر استفاده از سبک مدرن در معماری داخلی در کشورهای مختلف از جمله ایران رواج زیادی پیدا کرده است و طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نموده است. معمولاً به هر روش جدیدی که خارج از حالت قدیمی و مرسوم باشد واژه مدرن اختصاص داده می‌شود که در هر زمینه ای این سبک مدرن می تواند ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود را داشته باشد. معمولا از سبک مدرن در معماری و طراحی داخلی هم استفاده می‌ شود و حتی به عنوان یکی از شاخه های هنری در بسیاری از دانشگاه ها تدریس می شود.
پس میتوان گفت افرادی که وظیفه معماری داخلی و طراحی داخلی را بر عهده دارند، اطلاعات لازم در رابطه با اصول و قواعد معماری متناسب با سبک مدرن را فرا گرفته اند تا در مکان‌ های مختلف از جمله مکان‌ های مسکونی، تجاری یا اداری پیاده سازی کنند.

طراحی نئوکلاسیک

طراحی سبک نئوکلاسیک و کلاسیک دو واژه ای هستند که ارتباط مستقیمی با یکدیگر داشته، و اگر سبک کلاسیک را مادر سبک ها و اصیل ترین خط مشی معماری بنامیم، سبک نئوکلاسیک بیرون آمده از دل آن خواهد بود و نسل نوینی از طراحی کلاسیک به شمار می آید.
طراحی نئوکلاسیک به دنبال آن است که زیبایی و شکوه سبک کلاسیک را به روشی مدرن ارائه کند و در عین حال سادگی و ظرافت را به رخ میکشد و ارتباط قوی با عناصر طبیعی سبک کلاسیک دارد.
این سبک الهام گرفته از هنر روم و یونان در زمان باستان است، با این تفاوت که به شیوه ی امروزی حس زیبایی شناختی را به مخاطب القا می کند. و برای طراحی خانه های بزرگ، ویلاهای دلباز و فضاهای لوکس انتخاب مناسبی می باشد.

90%زمان بندی دقیق
80%استفاده از متریال مرغوب
94%نیروی کار متخصص
صفحه اصلیپروژه هاارتباط با ما